tel.: 605 187 270
e-mail: info@arlepa.cz
bydlení
bez starostí

O nás

O nás

Společnost ARLEPA s.r.o. se zabývá prodejem a správou nemovitostí, stavebnictvím a financováním. Jednotlivé samostatně fungující sekce naší společnosti se svou činností navzájem prolínají a tvoří tak unikátní komplex služeb v oblasti nemovitostí.

Naše jedinečnost spočívá v tom, že se o klienta snažíme postarat komplexně a jde nám především o oboustrannou spokojenost a dlouhodobý obchodní vztah. Na rozdíl od klasických realitních kanceláří zabývajících se zprostředkováním financování, pojištění a prodeje či pronájmu nemovitostí, jsme pro naše klienty schopni zařídit cokoliv, co budou ke spokojenému a bezstarostnému bydlení či chodu svých nemovitostí potřebovat.

Převážná většina vlastníků si chce nově zakoupenou či pronajatou nemovitost alespoň částečně přetvořit k obrazu svému a upravit ji tak, aby se jim bydlelo či pracovalo co nejpříjemněji. Avšak ne každý má čas na to, aby se probral spoustou nabídek od jednotlivých řemeslníků či stavebních firem. Poskládat jednotlivé práce perfektně fungujících a spolehlivých řemeslníků chronologicky a v rozumném termínu také nebývá zrovna nejlehčí úkol. V případě bytových domů, kancelářských budov apod. je zase zapotřebí sledovat termíny všech důležitých revizí a funkčních zkoušek, plánovat do detailu větší investiční akce, připravovat návrhy rozpočtů, což vyžaduje zkušenost a poměrně dost času. A proto je tu naše společnost. Vlastníkům rodinných domů či bytů pomůžeme od přestavby, přes obklady, štukování, malování až po přestěhování. Větším subjektům mimo to zajistíme komplexní správu nemovitostí počínaje denní údržbou a konče organizací velkých investičních záměrů včetně jednání s úřady.

Práce provádíme vlastními pracovníky či ve spolupráci s našimi smluvními a léty prověřenými partnery. Nejen, že s naší společností za provedené práce ušetříte, ale od začátku jednáte pouze s jednou firmou, což šetří váš čas i vaše nervy. Veškeré problémy řešíme za vás a vy se tak můžete naplno věnovat vašim aktivitám.

Proč zvolit naši společnost?

Jsme dynamická společnost, která sice na trh vstoupila nedávno, což však neznamená, že bychom nebyli zkušení. Naopak máme s obchodem s nemovitostmi, jejich stavbou, rekonstrukcemi, správou či údržbou již mnohaleté zkušenosti. Za ta léta jsme přišli do styku s mnoha realitními kancelářemi či stavebními firmami. Naše zkušenosti byly různorodé, bohužel ne vždy zcela ideální. Ceny za zprostředkování, stavební práce či rekonstrukce byly přemrštěné, kvalita služeb nízká, lhůty dlouhé a jednání neprofesionální. My se klientům snažíme nabídnout především kvalitní a komplexní služby. Preferujeme tak dlouhodobou formu spolupráce, namísto jednorázového obchodu. Ať již ve světě nemovitostí řešíte cokoliv, téměř vždy je tu nějaká alternativa, jak udělat věci jinak, často lépe či levněji. Pojďme se tedy o to pokusit společně.

Oblast působnosti

Působíme v blízkém okolí našeho sídla, detailně se zaměřujeme na Čelákovice, Lázně Toušeň, Brandýs nad Labem - Starou Boleslav a přilehlé obce. Se stavební sekcí působíme v Praze a v okresech Praha-východ, Mladá Boleslav, Mělník, Nymburk a Kolín. V oblasti prodeje realit se nebráníme spolupráci na území celého Středočeského kraje včetně Prahy, výjimečně pak v rámci celé České republiky.